100% přírodní terapeutické parfémy, tělové oleje a vůně do prostoru.

Vhodně zvolená synergie vůní harmonizuje, léčí a pečuje o tvé tělo, duši i ducha. Na výběr je více jak 60 krásných vůní čistých kvalitních éterických olejů. Tvůj vybraný produkt ti namíchám na míru podle tvých vonných preferencí a podle typu tvé pleti.

Na základě osobní komunikace emailem ti pomůžu vybrat terapeuticky vhodné vůně i rostlinné oleje a doladím směs tak, aby k sobě vůně ladily a působily synergicky.

Na přání lze vytvořit celou řadou produktů se stejnou vůní, které pomohou vůni udržet na tvém těle. Díky vonné soli do koupele nebo vonnému oleji si zážitek ponoření do tvé osobní vůně můžeš užívat v různých situacích několikrát denně.

O NÁKUPU: Své požadavky na složení produktu nebo vzhled obalu můžeš napsat do poznámky během nákupu nebo je spolu probereme v emailu před nebo po zakoupení produktu. Produkty zasílám poštou (je potřeba zvolit variantu + poštovné) nebo je možné osobní převzetí na adrese sídla firmy na Praze 3.

Na všechny produkty nabízím také DÁRKOVÉ VOUCHERY.

OSOBNÍ VŮNĚ

Osobní vůně na olejovém základě je nejekonomičtější variantou. Skládá se z jojobového oleje, který je podobný vosku a nemá tendenci žluknout. Výborně se vstřebává do pokožky a nezanechává pocit mastnoty. Obsahuje 10 kapek éterického oleje na 10 ml rostlinného oleje. Na výběr je více jak 60 druhů éterických olejů.

CENA:

10 ml osobní vůně – 365,- Kč

PROSTOROVÁ VŮNĚ

Prostorová vůně se skládá z rostlinného nosiče vůně (isopropylmyristát), vody a 10 kapek éterického oleje na 100ml.

CENA:

50ml osobní prostorová vůně – 300,- Kč

TĚLOVÝ OLEJ

Tělový olej se skládá ze směsi vybraných rostlinných olejů a 12 kapek éterického oleje na 125ml.

V nabídce je více jak 60 druhů éterických olejů a tyto rostlinné oleje: bio slunečnicový lisovaný za studena, bio mandlový lisovaný za studena, hroznový, bio pupalkový lisovaný za studena, bio ricinový lisovaný za studena a bio sezamový lisovaný za studena. Mezi těmito oleji najdeš ty, které jsou vhodné pro suchou, citlivou, mastnou i normální pleť.

CENA:

100ml osobní tělový olej – 460,- Kč

PARFÉM

Olejový parfém se skládá z jojobového oleje, který je podobný vosku a nemá tendenci žluknout. Výborně se vstřebává do pokožky a nezanechává pocit mastnoty. Obsahuje 40 kapek éterického oleje na 10 ml rostlinného oleje. Na výběr je více jak 60 druhů éterických olejů.

CENA:

10 ml osobní parfém – 660,- Kč

100% přírodní vůně do prostoru.

Pro firmy nabízím namíchání přírodní vonné směsi k difuzi. Směs éterických olejů vytvoří jedinečnou atmosféru a identitu, která doladí prostředí a podpoří marketingový záměr. Výhodou této směsi jsou terapeutické účinky dle specifických potřeb (podpora koncentrace, dobré nálady, hramonizace vztahů a mnohé další).

Proces výroby prostorové vůně pro firmy a jeho trvání záleží na povaze spolupráce a požadavcích klienta. Samotné výrobě vůně předchází nacenění. Cena je určena po vzájemné dohodě.