VOUCHERY NA VOŇAVÉ PRODUKTY, ZÁŽITKY, JÓGU

Originální dárek – osobní, unikátní a neopakovatelný.

♥  100% přírodní a terapeutické. 

♥  Jóga, aromaterapie, ebooky.

♥ Vyber si jestli chceš voucher na zážitek, na produkt nebo výběr raději necháš na obdarované.

Unikátní kombinace podle tvé volby

⇒Nabízím zážitkovou tvorbu vlastních aroma produktů, osobní aromaterapeutické produkty na zakázku, relaxační, meditační a jógové aromazážitky a jógu pro ženy v různých životních obdobích.

Na přání vytvořím osobní voucher na tebou zvolenou častku, na jméno, s popisem toho, jaké služby jsou ve voucheru obsaženy. Lze tedy zkombinovat cokoli, co najdeš v mém ceníku, v jakémkoli počtu.

⇒kontaktuj mě na emailu info@lenkaeidlpesova.cz a domluvíme se na tvé představě.

Vyber si a stáhni již připravené vouchery

Voňavé produkty

Vlastní parfém, tělový olej nebo vonný rozprašovač. Osobní terapeutická vůně přímo pro osobu, která voucher využije. Na výběr je více jak 60 krásných vůní čistých kvalitních éterických olejů. Vybraný produkt na základě osobní komunikace namíchám na míru podle vonných preferencí a podle typu pleti.

Chceš zjistit o voňavých produktech víc? Podívej se sem.

Voňavý zážitek

Na osobní schůzce budeme spolu očichávat, míchat a tvořit synergii vůní, která harmonizuje, léčí a pečuje o tělo, duši i ducha. S mou pomocí si obdarovaná sama vyrobí svůj vysněný produkt. Na výběr je více jak 60 krásných vůní čistých kvalitních éterických olejů.

Chceš zjistit o voňavých zážitcích víc? Podívej se sem.

POUKAZ NA VŮNĚ A RADOST

⇒ Na email ti příjde poukaz, který daruješ obdarované.

⇒ Obdarovaná poukaz uplatní vložením kódu voucheru do kolonky slevový kód při nákupu na této stránce, má na to šest měsíců času.

⇒ S obdarovanou se spojím a začneme společně připravovat její osobní voňavý produkt.

NEVÍŠ CO BY UDĚLALO VĚTŠÍ RADOST? NECH VÝBĚR NA OBDAROVANÉ

Voucher na konkrétní částku

Můžeš si také zakoupit voucher v určité nominální hodnotě. Obdarovaný pak získá slevu na produkt nebo službu dle jeho výběru v hodnotě voucheru. V nabíce jsou vouchery na 100,- / 200,- / 500,- / 1000,- Kč.

Voňavé produkty na míru i zážitková výroba osobních produktů.

 

100% přírodní terapeutické parfémy, tělové oleje a vůně do prostoru. 

Vůně tvoří 100% čisté přírodní éterické oleje jsou získány z rostlinných silic. Jsou jakousi vonnou duší rostliny. Jejich původní funkce spočívá v ochraně rostliny a v podpoře zachování a rozmnožení rostliny. Některé vůně například odpuzují parazity, působí antibioticky a antiviroticky. Jiné lákají opylovače svou svůdnou vůní. Aromaterapeuté se tuto sílu naučili používat i ve prospěch člověka. Nejčastěji se využívají vůně, které podporují relaxaci, působí protistresově, harmonizují nebo také osvěžují a stimulují. Můžeme však jít mnohem dál. Vůně dokáže člověka uzemnit, pomoci mu spojit se se svou podstatou a najít sebedůvěru. Nekteré vůně dokáží zklidnit úzkosti a zmírnit poklesy nálady. Jsou také vůně, které podporují smyslnost, ženství či mužství, některé působí afrodiziakálně. Jako základ používám kvalitní bio rostlinné oleje – bio slunečnicový lisovaný za studena, bio mandlový lisovaný za studena, hroznový, bio pupalkový lisovaný za studena, bio ricinový lisovaný za studena a bio sezamový lisovaný za studena. Mezi těmito oleji najdeš ty, které jsou vhodné pro suchou, citlivou, mastnou i normální pleť.

Při určování tvých osobních vůní nabízím využití osobního dotazníku a diagnostiky dle tradiční čínské medicíny. Díky tomu můžeme velmi přesně určit jaké vůně jsou ty pravé právě pro tebe. Hlavním kritériem však vždy zůstává to, že ti vše musí vonět. Co ti nevoní, to ve své osobní směsi mít nebudeš.

Na osobní schůzce budeme spolu společně tvořit. Očichávat a míchat. S mou pomocí si vyrobíš sama svůj vysněný produkt. Ten si můžeš odnést ve vybraném flakonku odemě nebo ve svém vlastním flakonku (bezobalová varianta).

Nebo si nech podle svých představ na zákázku vyrobit vlastní parfém, tělový olej nebo vonný rozprašovač. Při výrobě na dálku si vybereš flakonek a na obsahu se domluvíme emailem nebo telefonicky. S výběrem toho, co se bude hodit právě k tobě ti ráda poradím.

Na výběr je více jak 60 krásných vůní čistých kvalitních éterických olejů. Vhodně zvolená synergie vůní harmonizuje, léčí a pečuje o tvé tělo, duši i ducha