Vůně

CO NABÍZÍM?

Voňavé produkty na míru

Nech si podle svých vysněných představ vyrobit vlastní parfém, tělový olej nebo vonný rozprašovač.

Online si vybereš flakonek a na obsahu se domluvíme emailem nebo telefonicky. S výběrem toho, co se bude hodit právě k tobě ti ráda poradím.

Zážitkovou výrobu osobního produktu

Na osobní schůzce budeme spolu společně tvořit. Očichávat a míchat. S mou pomocí si vyrobíš sama svůj vysněný produkt. Ten si můžeš odnést ve vybraném flakonku odemě nebo ve svém vlastním flakonku (bezobalová varianta).

O PŘÍRODNÍCH VŮNÍCH

Při své voňavé tvorbě pracuji se 100% přírodními éterickými oleji. Jako základ pro ně používám kvalitní bio rostlinné oleje.

Éterické oleje jsou získány z rostlinných silic. Jsou jakousi vonnou duší rostliny. Jejich původní funkce spočívá v ochraně rostliny a v podpoře zachování a rozmnožení rostliny. Některé vůně například odpuzují parazity, působí antibioticky a antiviroticky. Jiné lákají opylovače svou svůdnou vůní. Aromaterapeuté se tuto sílu naučili používat i ve prospěch člověka. Nejčastěji se využívají vůně, které podporují relaxaci, působí protistresově, harmonizují nebo také osvěžují a stimulují. Můžeme však jít mnohem dál. Vůně dokáže člověka uzemnit, pomoci mu spojit se se svou podstatou a najít sebedůvěru. Nekteré vůně dokáží zklidnit úzkosti a zmírnit poklesy nálady. Jsou také vůně, které podporují smyslnost, ženství či mužství, některé působí afrodiziakálně.

Při určování tvých osobních vůní nabízím využití osobního dotazníku a diagnostiky dle tradiční čínské medicíny. Díky tomu můžeme velmi přesně určit jaké vůně jsou ty pravé právě pro tebe. Hlavním kritériem však vždy zůstává to, že ti vše musí vonět. Co ti nevoní, to ve své osobní směsi mít nebudeš.