Zážitková vyroba

100% přírodní terapeutické parfémy, tělové oleje a vůně do prostoru.

Vhodně zvolená synergie vůní harmonizuje, léčí a pečuje o tvé tělo, duši i ducha. Na výběr je více jak 60 krásných vůní čistých kvalitních éterických olejů. Tvůj vybraný produkt ve spolupráci s tebou namíchám na míru podle tvých vonných preferencí, podle typu tvé pleti a podle diagnostiky dle tradiční čínské medicíny.

Výrobou projdeme společně a vzájemně si budeme asistovat. Tvůj produkt bude tvou kreací. Pomůžu ti vybrat terapeuticky vhodné vůně a doladím směs tak, aby k sobě vůně ladily a působili synergicky. Produkt ti ráda připravím v pohodlí tvého domova nebo se můžeme domluvit na setkání v terapeutickém studiu.

Na přání lze doplnit vonnou řadou produktů se stejnou vůní, které pomohou vůni parfému udržet na tvém těle. Díky vonné soli do koupele nebo vonnému oleji si zážitek ponoření do tvé osobní vůně můžeš užívat v různých situacích několikrát denně.

Tvorbu lze domluvit i s více lidmi a udělat si tak soukromý workshop. Cena se rozpočítá mezi počet osob. Pokud si chceš udělat voňavý dýchánek s kamarádkami, s rodinnou nebo s kolegyněmi, kontaktuj mě.

O NÁKUPU: Po uhrazení objednávky se s tebou spojím. Najdeme vhodný termín a dohodneme se na místě, kde spolu budeme tvořit. Můžeš mě také nejprve kontaktovat a pak teprve uhradit objednávku.

Na všechny tyto služby nabízím také DÁRKOVÉ VOUCHERY.

OSOBNÍ VŮNĚ

Osobní vůně na olejovém základě je nejekonomičtější variantou. Skládá se z jojobového oleje, který je podobný vosku a nemá tendenci žluknout. Výborně se vstřebává do pokožky a nezanechává pocit mastnoty. Obsahuje cca 10 kapek éterického oleje na 10 ml rostlinného oleje. Na výběr je více jak 60 druhů éterických olejů.

CENA:

10 ml osobní vůně (60 minut tvorby) – 765,- Kč

TĚLOVÝ OLEJ

Tělový olej se skládá ze směsi vybraných rostlinných olejů a cca 12 kapek éterického oleje na 125ml.

V nabídce jsou tyto rostlinné oleje: bio slunečnicový lisovaný za studena, bio mandlový lisovaný za studena, hroznový, bio pupalkový lisovaný za studena, bio ricinový lisovaný za studena a bio sezamový lisovaný za studena. Mezi těmito oleji najdeš ty, které jsou vhodné pro suchou, citlivou, mastnou i normální pleť.

CENA:

100ml osobní tělový olej (60 minut tvorby) – 860,- Kč

PROSTOROVÁ VŮNĚ

Prostorová vůně se skládá z rostlinného nosiče vůně (isopropylmyristát), vody a cca 10 kapek éterického oleje na 100ml.

CENA:

50ml osobní prostorová vůně (60 minut tvorby) – 700,- Kč

PARFÉM

Olejový parfém se skládá z jojobového oleje, který je podobný vosku a nemá tendenci žluknout. Výborně se vstřebává do pokožky a nezanechává pocit mastnoty. Obsahuje cca 40 kapek éterického oleje na 10 ml rostlinného oleje.

CENA:

10 ml osobní parfém (60 minut tvorby) – 1060,- Kč

 

Na přání lze parfém doplnit vonnou řadou produktů se stejnou vůní, které pomohou vůni parfému udržet na tvém těle. Díky vonné soli do koupele nebo vonnému oleji si zážitek ponoření do tvé osobní vůně můžeš užívat v různých situacích několikrát denně.

Voňavý workshop.

Pro firmy nabízím workshop míchání éterických olejů s výrobou vlastních produktů. Cena se odvíjí od vybraného produktu a dle počtu osob. Kontaktujte mě, prosím.